Кўчмас мулк билан боғлиқ ҳаракатларни амалга ошириш учун маълумотнома он-лайн тарзда берилади
Ягона портал (ИДХЯП)да Ер ресурслари, геодезия, картография ва давлат кадастри давлат қўмитасининг янги хизмати амалга оширилди
Кичик бизнес ўз маҳсулотларини тақдим қилди
Пойтахтимизда 17–19 октябрь кунлари “Кичик бизнес асбоб-ускуналари ва маҳсулотлари” халқаро кўргазмаси бўлиб ўтди. Тадбир Ўзбекистон Республикаси Савдо-саноат палатаси кўмагида ўтказилди
Ўзбекистон аудиторларининг янгиланган рўйхати эълон қилинди
Молия вазирлиги маълумотларига кўра 1 октябрь ҳолатига малака сертификатига эга аудиторларнинг сони 648 нафар кишини, аудиторлик фаолиятини амалга ошириш учун лицензияга эга ташкилотлар сони эса 103 тани ташкил қилади
Abitur.mg.uz: маслаҳатлар он-лайн тарзда
Abitur.uz – бу ҳар бир ОТМ абитуриенти ёки мактаб битирувчиси, шунингдек ўқув ишлари мудирлари, синф раҳбарлари, касбга йўналтириш бўйича педагоглар ва репетиторлар учун ахборот жойлаштирилган сайт
Талаба баллари
2015 йилда Тошкентдаги олий таълим муассасалари учун ўтиш баллари қандай бўлди? Буни “Менинг шаҳрим. Таълим” туркумидаги дастурларнинг бепул намойиш версияларидан билиш мумкин
Халқаро-ҳуқуқий муносабатларда парламентнинг иштироки
Парламентаризм институти кенгайиши ва ривожланиши билан парламентларнинг халқаро муносабатлардаги роли борган сари салмоқли бўлиб, ваколатлари кенгайиб бормокда