Senatning oʻn birinchi yalpi majlisi 2017 yil 24 avgust kuni boʻlib oʻtadi
Oliy Majlis Kengashining majlisi boʻlib oʻtdi. Kengash Senatning oʻn birinchi yalpi majlisini joriy yilning 24 avgust kunida chaqirish toʻgʻrisida qaror qabul qildi
Uyni vositachisiz sotish usullari — hujjatlar
Uy-joy oldi-sotdisi bilan roʻbaroʻ kelmagan odamni topish qiyin boʻlsa kerak. Mutaхassislarning fikricha, хaridor 5-10 daqiqa ichidayoq uyni olish-olmasligi haqidagi qarorni chiqarar ekan, uning e’tiborini birinchi navbatda uyning ahvoli va shipning balandligi tortarkan
Kredit boʻyicha foizlarning bir qismini Davlat jamgʻarmasi kompensatsiya qiladi
Prezidentning 17.08.2017 yildagi PQ-3225-son qarori bilan Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Tadbirkorlik faoliyatini rivojlantirishni qoʻllab-quvvatlash davlat jamgʻarmasi faoliyatining asosiy yoʻnalishlari belgilandi
Baliqni sanoat yoʻli bilan ovlash uchun qanday uchastka olish mumkin?
Vazirlar Mahkamasining 2017 yil 7 avgustdagi 593-son qarori bilan baliqni sanoat yoʻli bilan ovlashni amalga oshirish hamda Baliqchilikni rivojlantirish jamgʻarmasini mablagʻlaridan foydalanish tartibi belgilandi